ReadySetJUMP
Vi har olika roliga aktiviteter att välja mellan med varierande utmaningsnivå i Åre i form av tre- eller femkamp. Kör ett avdelningsmöte ett par timmar och ha sen roligt tillsammans i parken. Fika, lunch eller bara aktivitet – vi ordnar ett bra paket åt er.
Boka 3-kamp som varar i 1-2 tim eller 5-kamp som varar i 2-3 tim. (Min. 6 pers.)
3-kamp
275 kr/pers
5-kamp
395 kr/pers
Fyll i formuläret så återkommer vi med bokningsbekräftelse. Bekräftad bokning är bindande. Vi ses på era aktiviteter med klassen i Åre!
Obs! Detta är en förfrågan. Ibland kan det ta upp till 2 dagar innan ni får svar. Bokningen är ej bekräftad.
Välj om ni vill tävla i lag eller individuellt. Kanske vill ni inte tävla utan bara köra på egen hand, eller med instruktör i parken?
Oavsett om det är en dag med företaget eller privat tillställning så är det bara att fylla i formuläret så tar vi det därifrån.
Obs! bokning av event, trekamp och femkamp måste ske senast en vecka innan ni vill komma till JumpYard Åre!